V ponuke aj ECO produkty od firmy Deante

O nás

E-shop, ktorý sa zaoberá predajom vodovodných batérií, sprchovacích setov, umývadiel, podomietkových konštrukcií a iného kúpeľňového vybavenia. Naša ponuka obsahuje tisícky produktov svetových značiek v rôznych cenových reláciách. Našim zákazníkom sa snažíme poskytnúť služby a produkty najvyššej kvality.

O nás
O nás
O nás

O vašu spokojnosť sa starajú

mgr_balakova_katarina

Katka

je vedúcou nášho skladu. Má na starosti balenie a expedíciu objednávok. Každý jeden balík prešiel jej kontrolou, a to zaručuje, že všetky objednávky budú bezpečne a načas doručené.

mgr_balak_roman

Roman

je súčasťou oddelenia komunikácie so zákazníkmi. Venuje sa aj technickej stránke a prevádzke samotného e-shopu. Stará sa o to, aby sa každému zákazníkovi bezpečne a hlavne jednoducho nakupovalo.

mgr_alzbeta_schugerlova

Betka

má na starosti produktové portfólio. Stará sa o to, aby boli všetky produkty dobre a zrozumiteľne opísané. Jednou z hlavných Betkiných predností je kreativita a cit pre detail.

ing_marek_loduha

Marek

je vedúcim marketingového oddelenia. Zabezpečuje, aby bol náš obchod viditeľný na všetkých marketingových kanáloch. V tejto oblasti má bohaté skúsenosti a jeho silnou stránkou je precíznosť.

Balkys_Trade_Logo

Rodinnú spoločnosť Balkys Trade, s.r.o. založili manželia Baľákovci a zaoberá sa internetovým predajom. Prevádzkujú niekoľko e-shopov na území Slovenska, Česka a Maďarska. Jadrom firmy je tím profesionálov, ktorí pracujú vždy na plné obrátky a vytvárajú skvelé podmienky pre pohodlný a bezpečný nákup. Nadštandardný zákaznícky servis, vysoká kvalita výrobkov, a samozrejme spokojnosť zákazníkov sú hlavnými prioritami.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie