O nás

E-shop, ktorý sa zaoberá predajom vodovodných batérií, sprchovacích setov, umývadiel, podomietkových konštrukcií a iného kúpeľňového vybavenia. Naša ponuka obsahuje tisícky produktov svetových značiek v rôznych cenových reláciách. Našim zákazníkom sa snažíme poskytnúť služby a produkty najvyššej kvality.

O nás
O nás
O nás

O vašu spokojnosť sa starajú

mgr_balakova_katarina

Katka

je vedúcou nášho skladu. Má na starosti balenie a expedíciu objednávok. Každý jeden balík prešiel jej kontrolou, a to zaručuje, že všetky objednávky budú bezpečne a načas doručené.

mgr_balak_roman

Roman

je súčasťou oddelenia komunikácie so zákazníkmi. Venuje sa aj technickej stránke a prevádzke samotného e-shopu. Stará sa o to, aby sa každému zákazníkovi bezpečne a hlavne jednoducho nakupovalo.

mgr_alzbeta_schugerlova

Betka

má na starosti produktové portfólio. Stará sa o to, aby boli všetky produkty dobre a zrozumiteľne opísané. Jednou z hlavných Betkiných predností je kreativita a cit pre detail.

ing_marek_loduha

Marek

je vedúcim marketingového oddelenia. Zabezpečuje, aby bol náš obchod viditeľný na všetkých marketingových kanáloch. V tejto oblasti má bohaté skúsenosti a jeho silnou stránkou je precíznosť.

Balkys_Trade_Logo

Rodinnú spoločnosť Balkys Trade, s.r.o. založili manželia Baľákovci a zaoberá sa internetovým predajom. Prevádzkujú niekoľko e-shopov na území Slovenska, Česka a Maďarska. Jadrom firmy je tím profesionálov, ktorí pracujú vždy na plné obrátky a vytvárajú skvelé podmienky pre pohodlný a bezpečný nákup. Nadštandardný zákaznícky servis, vysoká kvalita výrobkov, a samozrejme spokojnosť zákazníkov sú hlavnými prioritami.