V ponuke aj ECO produkty od firmy Deante

Obraz na plátne

501 položiek celkom
Obraz na plátne Afrika
Tip
od €59,90
2025A_5K
Obraz na plátne Biele tulipány
Tip
1364A_1T
Obraz na plátne Červená ruža
Tip
1138A_1T
Obraz na plátne Ford Mustang - 55laney69
Tip
906A_1T
Obraz na plátne Horiaca gitara
Tip
1168A_3A
Obraz na plátne Horská lúka
Tip
1322A_3A
Obraz na plátne Chutné raňajky
Tip
1327A_1T
Obraz na plátne Jelene na lúke
Tip
1267A_1T
Hore
Ďalšie produkty

Obrazy na plátne patria medzi najčastejšie spôsoby skrášlenia interiéru. Obraz môže byť výraznou dominantou miestnosti, ale rovnako aj jemne a nenápadne pôsobiacim malým doplnkom. V prípade, že sa prikláňate k prvej možnosti, určite vás zaujme naša ponuka viacdielnych obrazov na plátne. Takéto obrazy vyzerajú masívnejšie a strhnú na seba pozornosť hneď ako vstúpite do miestnosti. Ak to priestor na stene dovoľuje, môžete siahnuť po 7-dielnych alebo 6-dielnych kúskoch. Striedmi domáci dizajnéri však často vyberajú spomedzi 5-dielnych a 4-dielnych obrazoch, vyznávači minimalizmu potom po 3-dielnych a 2-dielnych obrazoch. Či už hľadáte symetricky alebo asymetricky rozmiestnené obrazy, všetky nájdete v našej ponuke.

Ak vás lákajú skôr 1-dielne obrazy na výšku, na šírku alebo v tvare štvorca, v našom e-shope si môžete vybrať z množstva rôznych tematických a farebných motívov. Na svoje si prídu ako romantické duše, tak milovníci retro a pop art, obrazov s motívom miest, dopravných prostriedkov, jedál, nápisov alebo abstrakcií. Pozývame vás pozrieť si našu ponuku a nájsť to pravé pre vás!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie